Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Elips Kitap (458 kitap)

Elips Kitap

2002 yılında faaliyete geçen Elips Kitap, yayınladığı kitapların sayısı ve kalitesi bakımından kısa zamanda Türk yayıncılığının önemli markaları arasına girmeyi başardı.
Elips Kitap, herhangi bir ideolojik, sosyal veya ticari çerçeveyi kendine sınır/referans kabul etmeden, yayıncılık alanında anlamlı olan ve belirli bir düzeyin üzerinde bulunan her türlü kitapla ilgili.
Bunun için ister yerli isterse yabancı olsun, tüm yazarlar Elips Kitapın ilgi alanı içine giriyor.
Nitekim, bugüne kadar, dünyaca ünlü yazar Cengiz Aytmatovdan yine dünyanın en ünlü futbolcusu David Beckhama kadar çeşitli yazarların eserleri, Elips Kitapta yayınlandı.
Aynı şekilde, Elips Kitapın portföyünde, astrolojiden psikolojiye, edebiyat eserlerinden biyografiye kadar geniş bir yelpazede yayınlar bulunuyor.
Elips Kitap, Türk yayıncılığına, sadece kısa sürede ulaştığı yayın sayısı ve bu yayınların yer aldığı geniş yelpaze açısından değil, pazarlama teknikleri bakımından da bir çok yenilikler getirdi.
Kitap kapaklarının tasarım kalitesinden, özel kitap stantlarına kadar birçok alanda Elips Kitap, ulaştığı pazarlama standartları ile bugün, sektörünün en seçkin markalarından biri durumunda.
Elips Kitap, dünyada yayınlanan kaliteli kitapların tümünü de Türk okuyucusuna en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyor.
Elips Kitapın bir diğer misyonu da, geçmişte çok değerli ve kaliteli eserler vermiş, ancak zamanla isimleri unutulmaya yüz tutmuş, eserleri sadece kütüphanelerde bulunabilir olmuş isimleri gün ışığına çıkarmak.
Ünlü yazar Cengiz Aytmatovun eserlerinin, Almanya hariç tüm dünyadaki yayın haklarına Elips Kitap sahip.
Elips Kitapla kardeş bir diğer marka da Sedef Hobi.
Sedef Hobi, çeşitli ebat ve ambalaj standartlarında çok sayıda kartpostal, takvim, poster, resimli iskambil kağıdı vb. ürünleriyle hizmet veriyor.
Türkiyenin tarihî ve doğal güzelliklerini konu alan bu ürünler, ülkenin sahil bölgeleri ile diğer turistik merkezlerinde ve büyük şehirlerde pazarlanıyor.
Elips Kitap, yayıncılık ve hobi ürünleri yanında, kamuoyu araştırmaları ve danışmanlık alanlarında da faaliyet gösteriyor.
Uğur Mumcunun Sokağı No: 21/4
Gaziosmanpaşa / Ankara
Tel: (312) 447 04 57 Faks:447 66 35
www.elipskitap.com.tr
e posta: elipskitap@elipskitap.com.tr

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4 ... >>

1 2 3 4 ... >>