Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Lemurya Yolu

Lemurya Yolu

Lauren O. Thyme - Sareya Orion -

Akaşa Yayınları

Sepete Ekle

'Lemurya Yolu, Lemurya Uygarlığı'nın ve daha da önemlisi, bir Lemuryalı olmanın ne anlama geldiğinin büyüleyici bir anlatımını sunuyor. Yazar-medyum Lauren O. Thyme (Sareya Orion ile birlikte), Lemuryalı Büyüklerin aktardıkları bilginin rehberliğiyle Lemurya toplumunu, yaşam tarzını, prensiplerini, felsefesini, işlerini, geleneklerini ve Işık tapınaklarını şaşırtıcı bir ayrıntıyla ve ustalıkla anlatıyor.
Lemurya topluma, bireye ve dünyada barış içinde bir arada var olmaya değer veren, üçüncü boyutun mücadele ve çatışma sorunlarını aşmış bir uygarlıktı. Dünya üzerinde daha önce ve sonra benzeri görülmemiş bir uygarlıktı. Tekâmül ederek yükselmiş ve tam bilinçli bir uygarlık olmuştu. Aslında, onun Dünya üzerindeki en yüksek uygarlık düzeyine eriştiğine inanılır. Lemurya Yolu bu büyüklüğü kendi içimizde hatırlamamıza yardımcı olacaktır.
Eğer Lemurya'ya karşı bir çekim hissediyor ve hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız, bu kitap size bu uygarlığın gerçekten harika bir anlayışını ve ihtişamını sunacaktır. Ve uzak geçmişimizi araştırıp hatırlayarak, şimdi burada neden bulunduğumuzu daha iyi anlayabiliriz.
-Andrew Lutts, Salem Yeni Çağ Merkezi'nin ve Lemurya Sitesinin Kurucusu
Lauren O. Thyme bir ruhsal ve psişik danışman, medyum, şifacı, vizyoner ve yazardır. Spiritüel konularda yazdığı birçok makale ve kitabın yanı sıra, kutsal yerler ve metafiziksel turlarla ilgili, Time Travel adlı bir bilgi servisinin de sahibidir.
Sareya Orion bir doğal şifacı ve psişiktir ve bu alanlarda profesyonel olarak
çalışmaktadır. Aynı zamanda Lemurya sanatını eserleriyle sergileyen bir sanatçıdır.

(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *