Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Ruhun Pusulası

Ruhun Pusulası

Lynn A. Robinson

Akaşa Yayınları

Sepete Ekle

Eğer, daima en yüksek hayrınızı gözeten bilge yanınızla bağlantınızı güçlendirmeye hazırsanız, Ruhun Pusulasının sunduğu pratik yolu izlemelisiniz. Bu kitap dünyayla paylaşmaya geldiğimiz özgün yeteneklerimizi onurlandıran bir yaşamı nasıl sürdürebileceğimizi gösteriyor.
-Cheryl Richardson, Stand Up for Your Life adlı kitabın yazarı
Ruhun Pusulası, hepimizin içinde bulunan evrensel bilgelikten nasıl yararlanacağımızı gösteriyor. Çok güzel yazılmış, mesajını etkili biçimde ifade eden, mutlu ve başarılı bir hayat yaşamak için gereken araçları sağlayan bu harika kitabı yürekten öneririm.
-Lama Surya Das, Awakening the Buddha Within adlı kitabın yazarı
Lynn Robinson, sezgiye dayalı yaşamanın nasıl iyi yaşamanın zevkli ve pratik bir anlamdaşı olduğunu gösteriyor. Ruhun Pusulasını yeni, uygulanabilir ve hemen atılabilecek çok yararlı adımlarla dolu buldum.
-Victoria Moran, Creating a Charmed Life adlı kitabın yazarı
Bu kitabı ve sunduğu berrak, sevinç verici bilgeliği çok sevdim. Eğer hayallerinizdeki yaşamı yaşamak istiyorsanız, işte rehberiniz! Lynn Robinson, ustaca bir anlatımla çok yararlı bir rehberlik sunuyor. Bu kitabı anında ilham almak için el altında bulundurun.
-Mimi Doe, Busy but Balanced adlı kitabın yazarı
Lynn Robinson Ruhun Pusulasında sizi sevinçli ve amaçlı bir yaşamı keşfetme yolculuğuna çıkarıyor. Elli iki bölümün her biri uygulanabilir, gerçekçi ve son derece yararlı derslerle dolu; bu dersler ruhsal, kişisel ve maddi yaşamınızda olumlu değişiklikler yaratmak için atabileceğiniz küçük adımları da gösteriyor. Robinson şöyle diyor: Sezgi, bize yol gösteren bir rehberlik kaynağıdır; ruhun hepimizin kullanabileceği bir pusulasıdır; kendi dünyamızı canlandıran ve yaşamımızı yönlendirecek bilgelik sağlayan görünmez bir zekâdır. Onun rehberliğini izlediğimizde, mutlaka başarı, mutluluk, huzur ve sevince giden yolu keşfederiz.
 

(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *