Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Timaş Yayınları (1283 kitap)

Timaş Yayınları

1982 yılında, İstanbulda kurulan ve 1500’ü aşkın kitap çeşidiyle Türk yayın dünyasının önde gelen kurumlarından biri olan TİMAŞ’ın yol hikayesi…

Sorumlu yayıncılık anlayışı
İlk adımlarımızı “Biz ışık tutarız, okur yolunu bulur” düşüncesiyle attık. Sorumlu yayıncılık anlayışımızda ilk günden bu yana iki ilke bizim için vazgeçilmez oldu: Çoğulcu bir fikir dünyasına hizmet etmek ve insani-ahlaki değerleri zedelememek.

Ülkemizin önde gelen gazeteci, akademisyen ve aydınlarının buluştuğu bir kültür platformu oluştururken, okur kitlemizin istek ve ihtiyaçlarına yakın durmaya gayret ettik. Bu yaklaşım, Edebiyat Kitaplığı, Tarih ve Kültür Kitaplığı, Düşünce Kitaplığı, Aktüel-Siyaset Kitaplığı, Aile Kitaplığı, Gençlik Kitaplığı, Çocuk Kitaplığı, Başarı Kitaplığı, İnanç ve İbadet Kitaplığı başlıkları altında 7’den 70’e her yaş grubunun zevkle okuyacağı her türden kitabın bulunmasını sağladı.

Yayıncılık anlayışımızı yerel perspektiflerle sınırlamadık. Yerel ve evrensel değerlerin buluştuğu noktada birçok yabancı eserin Türk okuruna sunulmasına aracılık ettik.

Profesyonel bakış
İşimizi kitabın üretimiyle sınırlı görmüyor, kitap ve okur buluşmasını sağlayabilmek için yayıncılığımızı güçlü bir dağıtım, satış ve tanıtım ayağı ile destekliyoruz. Özetle, biz yayıncılığa profesyonel bir gözle yaklaşıyoruz, ama ne ürettiğimizi hiç unutmuyoruz. Çünkü biz “kitap” üretiyoruz.
Alayköşkü Cad. No: 11
Cağaloğlu / İstanbul
Tel: (212) 511 24 24
Faks: (212) 512 40 00
www.timas.com.tr

Alfabetik Fiyata göre Basım tarihine göre Çok satanlara göre

1 2 3 4 ... >>

1 2 3 4 ... >>