Sepetinizde toplam 0
ürün bulunmaktadır.

Yeni Yalan Zamanlar-3: Safran Sarı (Cep Boy)

Yeni Yalan Zamanlar-3: Safran Sarı (Cep Boy)

İnci Aral

Turkuvaz Kitap

Sepete Ekle

Yazarlığının 30. yılında İnci Araldan, Türkiyenin bu zamanlarına dair, kolay unutulmayacak bir roman: SAFRAN SARI. Genç yaşta yükselmiş bir yatırım uzmanı; eski eser kaçakçısı bir kadın; üniversite mezunu bir telekız.
İnci Aral, 'GELECEKSİZLİK' üzerine kurduğu romanında bu üç kişinin kesişen yollarını anlatıyor. SAFRAN SARI; para, güç ve başarı peşinde koşarken kimliklerinden, aşktan ve umutlarından uzaklaşan, en sonunda ruhunu kaybedişinin serüveni...
'Safran Sarı; 1994te yayımlanan Yeni Yalan Zamanlarda, insanımızın serüvenine, değerler yitimiyle savruluş ve çözülmelerine yönelttiğim bakış açısı ve edebi ilginin 2003te Morla gelişen devamı oldu ve bu iki romanı tamamlayan bir üçleme oluşturdu. Safran Sarıya başlarken çağının tanığı olmayı önemseyen bir yazarın yaşadığı yıllara ilişkin izlenim ve duygularının birçok bakımdan ciddi bir bütünlük oluşturduğunu gördüm. Bu yüzden ilk kitabı Yeşil olarak yeniden adlandırdım ve üçlemeyi YENİ YALAN ZAMANLAR üst başlığıyla tanımlamayı uygun buldum'.
(Tanıtım bülteninden)

Kullanıcı yorumları

  • Bu kitap için henüz yorum yapılmamıştır.
Yorum yapın
Arkadaşınıza tavsiye edin
Hata bildirim

Bu sayfayla ilgili bize iletmek istediğiniz görüşlerinizi aşağıdaki formdan gönderebilirsiniz.

Kitap bilgilerinde hata var
Sayfada teknik hata var
Kitap fiyatı çok yüksek
Kitap resimi hatalı
Diğer *