Kargo ve Taşıma Bilgileri
Kargo ve Taşıma Bilgileri

Satın aldığınız ürünlerin kargo ücretinin şirketimiz tarafından ödenmesi hâlinde PTT Kargo ile diğer durumda seçtiğiniz kargo şirketi marifetiyle belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

Satın aldığınız ürünün teslim tarihinden sonra 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

Bu durumda iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri, cayma bildiriminizin tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde,  kargo aracılığı ile aşağıda belirttiğimiz adresimize ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

 

Adres:

Milenyum E-Kitap Teknolojileri Ticaret AŞ

Akpınar Mah. 845. Cadde No:20/1 Dikmen-Çankaya/ANKARA

Tel: (312) 475 40 42 e-posta: milenyum@mkitap.com

 

İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin sevk irsaliyesi üzerindeki iade formu doldurularak; kullanılmamış, paketi açılmamış, sevk irsaliyesinin aslı ve varsa tüm tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış, paketi hasar görmüş, sevk irsaliyesi aslı ve varsa tamamlayıcı parçaları ve aksesuarları ile birlikte gönderilmeyen, eksik ve/veya hasarlı ürünlere iade kabul edilmez ve böyle bir ürünü adresimize göndermeniz hâlinde kargo ücreti tarafımızdan ödenmez.

Tarafımıza ulaşan ürünün yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyor olması hâlinde, en geç 14 gün içerisinde iadeye konu ürüne ilişkin olarak ödediğiniz toplam bedel tarafınıza iade edilir.

Cayma süresi geçtikten sonra gönderilen veya yukarıda belirtilen şartları sağlamayan ürünler iade kabul edilmez ve adresinize geri gönderilir.